• E-Live Auction 3

E-Live Auction 3

Display by: GridGridList
Roma – Pio IX ...

Lot 271

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 10 Baiocchi 1862 An. XVII - Gig. 132 C - BB-SPL

Roma – Pio IX ...

Lot 272

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 5 Baiocchi 1850 An. IV - Gig. 168 C - SPL+

Bologna – Pio IX ...

Lot 273

Papal States

Bologna – Pio IX (1846-1870) - 2 Baiocchi 1849 An. III - Gig. 192 R - BB+

Roma – Pio IX ...

Lot 274

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 2 Baiocchi 1851 An. V - Gig. 199 C - qSPL

Bologna – Pio IX ...

Lot 275

Papal States

Bologna – Pio IX (1846-1870) - Baiocco 1846 Anno I - Gig. 214 R - BB+

Roma – Pio IX ...

Lot 276

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 1/2 Baiocco 1849 An. IV - Gig. 242 C - m.SPL

Roma – Pio IX ...

Lot 277

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 5 Lire 1867 - Gig. 281 R - SPL+

Roma – Pio IX ...

Lot 278

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 2,5 Lire 1867 - Gig. 284 C - qSPL

Roma – Pio IX ...

Lot 279

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 2 Lire 1866 An. XXI - Gig. 286 bis R - qSPL

Roma – Pio IX ...

Lot 280

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 2 Lire 1867 - Gig. 287 C - BB-SPL

17,00 €
Roma – Pio IX ...

Lot 281

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 2 Lire 1867 - Gig. 287 C - qSPL

Roma – Pio IX ...

Lot 282

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 2 Lire 1867 - Gig. 287 C - BB

Roma – Pio IX ...

Lot 283

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 2 Lire 1868 An. XXII - Gig. 288 R - BB

Roma – Pio IX ...

Lot 284

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 2 Lire 1869 - Gig. 290 C - BB

Roma – Pio IX ...

Lot 285

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 2 Lire 1870 - Gig. 291 NC - SPL

Roma – Pio IX ...

Lot 286

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - Lira 1866 An. XXI - Gig. 295 C - BB-SPL

Roma – Pio IX ...

Lot 287

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - Lira 1866 An. XXI - Gig. 296 R - SPL

Roma – Pio IX ...

Lot 288

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - Lira 1867 An. XXI - Gig. 298 C - qSPL-SPL

Roma – Pio IX ...

Lot 289

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - Lira 1867 An. XXII - Gig. 299 C - BB-SPL

Roma – Pio IX ...

Lot 290

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - Lira 1868 An. XXII - Gig. 300 C - m.SPL

Roma – Pio IX ...

Lot 291

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - Lira 1868 An. XXIII - Gig. 301 C - BB

Roma – Pio IX ...

Lot 292

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - Lira 1869 An. XXIII - Gig. 302 C - qSPL

Roma – Pio IX ...

Lot 293

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 10 Soldi 1866 - Gig. 304 C - SPL-FDC

Roma – Pio IX ...

Lot 294

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 10 Soldi 1867 An. XXI - Gig. 305 R - BB-SPL

Roma – Pio IX ...

Lot 295

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 10 Soldi 1867 An. XXII - Gig. 306 C - qSPL

Roma – Pio IX ...

Lot 296

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 10 Soldi 1868 An. XXII - Gig. 307 C - BB-SPL

Roma – Pio IX ...

Lot 297

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 10 Soldi 1868 An. XXII - Gig. 307 C - SPL+

Roma – Pio IX ...

Lot 298

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 10 Soldi 1868 An. XXIII - Gig. 308 C - m.SPL

Roma – Pio IX ...

Lot 299

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 10 Soldi 1868 An. XXIII - Gig. 308 C - BB-SPL

Roma – Pio IX ...

Lot 300

Papal States

Roma – Pio IX (1846-1870) - 10 Soldi 1868 An. XXIII - Gig. 308A RR - BB

E-Live Auction 3