<< Lotto 523 - Torino - Carlo ...   Lotto 525 - Torino - Carlo ... >>

Lotto 524 - Asta E-Live 2

Genova - Carlo Alberto ...
Genova - Carlo Alberto ...
Base d'asta:
1.450,00 EUR
0,00 EUR

Genova - Carlo Alberto (1831-1849) - 100 Lire 1832 - Gig. 1 C - Minimi colpetti e graffietti.

Grading/Stato: BB-SPL

1.450,00 EUR