<< Lotto 535 - Genova - Carlo ...   Lotto 537 - Genova - Carlo ... >>

Lotto 536 - Asta E-Live 2

Torino - Carlo Alberto ...
Torino - Carlo Alberto ...
Base d'asta:
350,00 EUR
0,00 EUR

Torino - Carlo Alberto (1831-1849) - 5 Lire 1833 - Gig. 58 RR

Grading/Stato: BB-SPL

350,00 EUR