<< Lotto 259 - Roma – Pio ...   Lotto 261 - Roma – ... >>

Lotto 260 - Asta E-Live 3

Base d'asta:
80,00 EUR
130,00 EUR

Roma – Gregorio XVI (1831-1846) - Scudo 1846 - Gig. 81 NC
Colpetto.

Grading/Stato: BB-SPL

Stato lotto: