<< Lotto 267 - Roma – Pio ...   Lotto 269 - Bologna – ... >>

Lotto 268 - Asta E-Live 3

Base d'asta:
20,00 EUR
36,00 EUR

Roma – Pio IX (1846-1870) - 20 Baiocchi 1865 An. 20 - Gig. 108 C

Grading/Stato: SPL-FDC

Stato lotto: