<< Lotto 305 - Roma – Pio ...   Lotto 307 - Roma – Pio ... >>

Lotto 306 - Asta E-Live 3

Base d'asta:
10,00 EUR
16,00 EUR

Roma – Pio IX (1846-1870) - 4 Soldi 1866 An. XXI - Gig. 316 C
Colpetti.

Grading/Stato: BB-SPL

Stato lotto: