<< Lotto 327 - Torino – ...   Lotto 329 - Torino – ... >>

Lotto 328 - Asta E-Live 3

Torino – Carlo Felice ...
Torino – Carlo Felice ...
Base d'asta:
40,00 EUR
50,00 EUR

Torino – Carlo Felice (1821-1831) - 3 Centesimi 1826 - Gig. 110 C

Grading/Stato: SPL-FDC

Stato lotto: