<< Lotto 772 - Austria - ...   Lotto 774 - Austria - ... >>

Lotto 773 - Asta E-Live 2

Austria - Maria Teresa ...
Austria - Maria Teresa ...
Base d'asta:
700,00 EUR
700,00 EUR

Austria - Maria Teresa (1740-1780) - 2 Sterline 1757 - Fr. 420 R - Graffietti.

Grading/Stato: BB-SPL

750,00 EUR