<< Lotto 265 - Roma – Pio ...   Lotto 267 - Roma – Pio ... >>

Lotto 266 - Asta E-Live 3

Base d'asta:
10,00 EUR
17,00 EUR

Roma – Pio IX (1846-1870) - 20 Baiocchi 1862 An. 17 - Gig. 102 C

Grading/Stato: BB-SPL

Stato lotto: